Новая страница 1

09.12.2015 року відбулось перше пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання

Перед початком засідання голова районної ради Олександр Поліщук оголосив хвилину мовчання за загиблими героями Небесної Сотні та учасниками антитерористичної операції.

На початку роботи голова районної ради Олександр Поліщук та голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук вручили грамоти районної ради за значний внесок у розвиток самоврядних структур, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування :

 

Трусик Світлані Іванівні, спеціалісту ІІ  категорії, землевпоряднику  Бугринської сільської ради;

Користинському Юрію Миколайовичу, депутату Воскодавської сільської ради;

Степанюк Таїсії Адамівні, секретарю Криничківської сільської ради;

Муляр Романі Романівні, секретарю Липківської сільської ради;

Качурець Валентині Петрівні, секретарю Русивельської сільської ради;

Ткачук Ніні Володимирівні, Симонівському сільському голові;

Дубич Ларисі Костянтинівні, депутату Тучинської сільської ради;

Радчуку Юрію Івановичу, Федорівському сільському голові;

Скоцику Валерію Євстафійовичу, депутату Гощанської районної ради шостого скликання;

Матвіюку Михайлу Володимировичу,  депутату Гощанської районної ради шостого скликання;

Вознюку Степану Миколайовичу, депутату Гощанської районної ради.

 

Крім того, обранці отримали посвідчення депутата районної ради та нагрудні знаки.

Перейшовши до порядку денного, першочергово депутати затвердили склад та обрали голів постійних комісій районної ради, ними стали:

-         Наконечний Юрій Миколайович - комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та податків;

-         Янківський Анатолій Віталійович - комісія у справах охорони здоров’я, соціального захисту населення, ветеранів, сім’ї та молоді;

-         Вакульчик Наталія Петрівна - комісія у справах освіти, фізкультури та спорту, культури та духовності;

-         Довгалець Михайло Миколайович - комісія з питань розвитку промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку, торгівлі, побуту, підприємницької діяльності та комунальної власності;

-         Калька Ярослав Зіновійович - комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екологічної безпеки;

-         Грицовець Віталій Володимирович - комісія з питань депутатської діяльності та етики, гласності, законності та правопорядку.

 

Також депутати утворили президію районної ради, прийняли рішення «Про план  підготовки регуляторних актів  на 2016 рік» та встановили надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради Бедричуку В.В..

А от над регламентом районної ради сьомого скликання  народні обранці ще вирішили попрацювати, тож його затвердження відбудеться на другому пленарному засіданні.

 

За рішенням депутатів додатково до порядку денного сесії були включені питання які потребують нагального вирішення та мають суспільний характер, а саме:

-         «Про затвердження пропозицій щодо купівлі житла для членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов  і перебувають на квартирному обліку». Прийняття рішення по даному питанню необхідно було для придбання житла для сімей загиблих учасників антитерористичної операції Левчука Сергія з села Бабин та Оверчука Дмитра з села Шкарів.

-         з метою надання матеріальної допомоги для сім'ї померлого учасника антитерористичної операції Романа Дмитрука з Тучина було внесено зміни до Районної  програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції,сімей загиблих учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2015-2016 роки.

 

Після обговорення проблемних питань у «різному» голова ради оголосив про завершення першого пленарного засідання другої сесії.