Новая страница 1

ЗАВЕРШЕНО РОБОТУ ДРУГОЇ СЕСІЇ

25 грудня2015 року відбулось третє пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання.

На початку роботи голова ради Олександр Поліщук оголосив хвилину мовчання за загиблими героями Небесної Сотні та учасниками антитерористичної операції.

На засіданні депутати розглянули десять питань, зокрема: затвердили регламент районної ради сьомого скликання, прийняли районний бюджет на 2016 рік, затвердили програму розвитку архівної справи Гощанського району на 2016-2020 роки, встановили умови оплати праці голови та заступника голови районної ради, а також, затвердили план роботи на перше півріччя 2016 року.

 

Після тривалого обговорення народні обранці вирішили укласти контракт з головним лікарем комунального закладу «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до 31 березня 2015 року, а по закінченню цього терміну призначити керівника закладу за принципом «вільного доступу кандидатів на посаду керівника» в межах вимог чинного законодавства.

 

Враховуючи, що в районі створені дві об’єднані територіальні громади: Бабинська та Бугринська, рішенням ради вирішено передати  їм у власність майно, яке знаходиться на території рад та є спільною власністю територіальних громад району.

З метою надання матеріальної допомоги для онкохворої дитини, депутати внесли зміни до районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

 

По завершенню депутати вирішили передати комплекс будівель районної поліклініки з балансу центральної районної лікарні на баланс центру надання первинної медико-санітарної допомоги, а також звернулись до Міністерства охорони здоров’я України з проханням вирішити питання вакцинації проти сказу та імунізації населення Гощанського району.

Після обговорення проблемних питань у «різному» голова ради оголосив про завершення засідання другої сесії.