Новая страница 1

13 СІЧНЯ, В ПЕРЕДДЕНЬ СВЯТА ВАСИЛЯ СВЯТИТЕЛЯ, ВІДБУЛАСЬ

 ІІІ СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Робота сесії розпочалась близько 11 години з хвилини мовчання за загиблими героями Небесної Сотні та учасниками антитерористичної операції.

Загалом, пленарне засідання було досить жвавим. Депутати розглянули ряд питань, зокрема: затвердили програму військово-патріотичного виховання та програму депутатської діяльності, внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік, затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Горбаківської та Липківської сільських рад, а також погодили умови договору оренди між Гощанською ЗОШ I-III ст. та фізичною особою – підприємцем Січкар Світланою Іванівною

 

Після тривалого обговорення, шляхом таємного голосування, народні обранці призначили головного лікаря Гощанської ЦРЛ – ним стала Козяр-Грицак Галина Володимирівна.

 

Наступними питаннями порядку денного були інформації виконавців «про хід виконання районних програм».

 

Опісля, депутати приступили до розгляду додаткових питань, зокрема: погодили умови договору оренди між Гощанським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Красносільським малим приватним підприємством «МВА», звернулись до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо врегулювання ситуації, що склалася при реорганізації і утворенні органів державної влади на території Рівненської області, зокрема Гощанського району, а також розглянули депутатський запит депутатів районної ради: Гуристюка Ю.Є., Данилюка А.В..

На завершення депутати вирішили зібратися, позачергово, 18 січня для розгляду питання «Про затвердження актів приймання – передачі у власність, управління  Бугринській та Бабинській сільським радам бюджетних установ, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад».

Робота пленарного засідання завершилась близько 16 години.