Керівники району привітали учасника бойових дій з 90-річчям

Сьогодні, 18 жовтня відзначає свій поважний 90-річний ювілей учасник бойових дій, ветеран праці з Гощі – Усик Сергій Трохимович.

У цей важливий для ювіляра день завітали до нього  керівники району: голова районної ради Олександр Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Тарас Гоменюк, секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук та голова районної організації ветеранів України Мілія Музичук.

На адресу Сергія Трохимовича  лунали щирі слова вітань, побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, довголіття та мирного неба. Вітаючи з днем народженням, голова районної ради Олександр Поліщук  подякував шанованому ювіляру за виявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час та побажав міцного здоров’я, сили, бадьорості, злагоди в оселі  та вручив квіти та цінний подарунок.

Іменинник був дуже зворушений увагою гостей, тож у свою чергу висловив щиру вдячність за теплі слова і небайдуже ставлення.

Життєвий шлях Сергія  Трохимовича  довжиною в 90 років був не з легких, не вистелений квітами. Дитинство пролетіло птахом як один день. А молодість – обпалена війною. Йому довелося пережити важкі воєнні роки (1947-1948 р), чесно і сумлінно трудитися в мирний час.

Після війни Сергій Трохимович проводив небезпечну роботу, це розмінування територій  на яких проводилися бойові́ ді́ї. За плечима ювеляра 45 років трудового стажу.