Відбулася чергова вісімнадцята сесія районної ради

Сьогодні,23 жовтня 2017 року в адміністративному приміщенні районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Поліщука за участі заступника голови районної ради Валентина Бедричука та голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука відбулася чергова вісімнадцята сесія районної ради.

Із 34 депутатів районної ради зареєструвався і взяв участь у пленарному засіданні 24 місцевий обранець. Традиційно пленарне засідання розпочалося із оголошення хвилини мовчання за загиблими героями «Небесної сотні» і воїнами АТО. Відкрив засідання голова районної ради Олександр Поліщук, який ознайомив депутатів з порядком денним пленарного засідання вісімнадцятої сесії.

У ході засідання депутати розглянули низку важливих питань для соціально-економічного розвитку району зокрема: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2015-2017 роки та про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції,сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, призваних на військову службу за контрактом та мобілізованих осіб на 2017 рік.
З метою ефективного розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя у ході роботи місцеві обранці ухвалили програму розвитку фізичної культури і спорту у Гощанському районі на період до 2020 року.
Прийнято ряд рішень у сфері земельних відносин, розглянуто інші важливі питання життєдіяльності району.
Жваві дискусії виникли при обговоренні змін до районного бюджету на 2017 рік. Заслухавши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Людмили Назарчук, 23 депутати підтримали запропоновані зміни до бюджету.

Після виступу у різному депутатів районної ради Степана Вознюка та Михайла Довгальця , голова районної ради Олександр Поліщук повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто та оголосив про закриття вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.