Візит голови Гощанської районної ради на португальське підприємство з пошиття виробів для медичних закладів «ФАПОМЕД Україна», що у Гощі.

24 жовтня , президент компанії  "Фапомед Україна" Мігел Лопеш да Кунья та директор фабрики Ролф Куллманн для залученням місцевої робочої сили провели екскурсію-ознайомлення з технологією виробництва медичного одягу сільським головам району.

Запрошеним провели екскурсію виробництвом. Гості поспілкувалися з керівництвом підприємства, ознайомились з фабрикою, технологією виробництва, умовами праці. Підприємство забезпечує роботою понад дві сотні жителів Гощанського, Корецького та Острозького районів, які за день виготовляють понад 20 тисяч одноразових хірургічних халатів.

Уся територія фабрики поділена на зони – зелена, фіолетова, біла і т.д. – в залежності від рівня стерильності приміщення. Для працівників облаштовані роздягальні, кімнати для прийому їжі, душові кабіни.

А от щоб потрапити на саме виробництво, довелося пройти цілу процедуру переодягання та дезінфекції.

Робота підприємства з виробництва одноразового медичного одягу ведеться у дві зміни, кожна з яких триває 7,5 годин. Перша зміна розпочинається о 6-й й триває до 14-ї години. Друга зміна – з 14 до 22 години. Задля зручності працівників підвозять до роботи автобусом.

Підприємство залишається єдиною в Україні фабрикою, яка в стерильних умовах виробляє одноразовий медичний одяг, що використовується в хірургії. Тут очищене повітря, стабільна температура й вологість. Виготовлення виробів медичного призначення здійснюється на спеціалізованому обладнанні провідних фірм Німеччини, Японії та Франції. Пошитий у Гощі медичний одяг компанія експортує в 23 країни світу. Заробітна плата швачок фабрики безпосередньо залежить від професійної кваліфікації працівників. Чим вища кваліфікація працівника, чим більше працівник освоює видів робіт (операцій), тим вища заробітна плата (від 3 600 до 7 тисяч гривень).

 

На завершення ознайомчої екскурсії голова Гощанської районної ради Олександр Поліщук подякував  керівнику  «ФАПОМЕД Україна» за плідну працю , за створення нових робочих місць та побажав підприємству процвітання та реалізації усіх задумів.