Виїзний прийом громадян в Русивельській та Федорівській сільській раді

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради 15 листопада голова районної ради Олександр Поліщук провів прийом громадян в Русивельській та Федорівській сільській раді щоб особисто почути про проблемні питання, які мають місце в даних населених пунктах. Участь у виїзному прийомі взяли також заступник голови районної ради Валентин Бедричук та керівник апарату районної ради Олександр Панчук , які надавали жителям сіл безкоштовні юридичні консультації.
Перед прийомом громадян Олександр Миколайович поспілкувався з сільськими головами , трудовими колективами Русивельської та Федорівської сільської ради щодо проблемних питань, які на сьогодні турбують громаду. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення існуючих проблем.
До керівника районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.
Проте найактуальнішими питаннями сьогодення, що турбують жителів сіл, є питання, що виникають з приводу, заборгованості заробітної плати технічним працівникам , опалення школи в с.Русивель ,ремонту доріг ,соціального захисту та пенсійного забезпечення, врегулювання земельних відносин тощо..
Турбує працівників культури с.Федорівка питання щодо перекриття та ремонту сільського клубу.
У селі Федорівка і Русивель селяни зверталися із проблемними питаннями у земельній сфері.
Жодне з порушених питань не залишилось поза увагою голови районної ради, уже сьогодні працівники виконавчого апарату підготували відповідні звернення до профільних структур задля вирішення порушених питань. А голова районної ради і надалі здійснюватиме виїзні прийоми громадян в інших населених пунктах району.