У Гощанській ЦРЛ відкрили кабінет з новим апаратом УЗД та Фіброгастроскопом

Сьогодні,16 листопада в Гощанській центральній районній лікарні, за участі керівництва району, відкрили оновлений кабінет, в якому встановлено новопридбаний за кошти районного бюджету апарат Фіброгастроскоп та УЗД, вартістю близько 1,5 мільйони гривень .

У заході взяли участь голова районної ради Олександр Поліщук , заступник голови районної ради Валентин Бедричук, голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій  Ястремський та працівникі лікарні.

Головний лікар центральної районної лікарні Галина Козяр-Грицак  та хірург  ЦРЛ Леонід  Василюк окреслили  параметри та функції обладнання. Даний метод  ультразвукової діагностики дозволяє досліджувати внутрішні органи і тканини на екрані монітора.Галина Козяр-Грицак  розповіла, що придбання нового апарату УЗД було конче потрібно для забезпечення належного медичного обслуговування жителів району.

Гощанська районна рада і на далі має плани забезпечувати необхідним медичним устаткуванням, на користь жителів нашого району і не тільки…