У селі Горбаків відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу.

19 грудня 2017 року відбулося урочисте відкриття на базі школи дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» в с. Горбаків Гощанського району. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Голова районної ради Олександр Поліщук привітав присутніх з цією хвилюючою та важливою для мешканців села подією. Якщо відкривається садочок – це означає, що село живе і буде жити. Від того, як ми дбаємо про підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства. Відкриття дошкільного навчального закладу – свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер діти перебуватимуть під опікою, наглядом і любов’ю вихователів. Адже кожен з батьків мріє про достойне майбутнє своїх дітей. Від тієї підготовки, яку дошкільнята отримають зараз, в значній мірі залежить те, з якими знаннями вони прийдуть до школи та якими фахівцями стануть у майбутньому, – звернувся до присутніх Олександр Поліщук. 
У ході святкового дійства до уваги присутніх було представлено виступи художньої самодіяльності дошкільнят та учнів школи .

По закінченню урочистостей гості разом з малюками та їхніми батьками оглянули нові кімнати . У дошкільному закладі «Дзвіночок» функціонує 2 вікові групи для дітей дошкільного віку, виховується 43 дитини (і ще в кожну групу по 30 дітей можуть прийняти).

Для вихованців дитячого садочку підготовлено просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, казковими ігровими куточками, затишними спальнями. Усі залишилися задоволені, а в дитячих очах не згасала іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватися з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.