Голова районної ради привітав дітей з Днем Святого Миколая.

19 грудня 2017 року, в день Святого Миколая Чудотворця, голова районної ради Олександр Поліщук побував у дитячому дошкільному закладі у с. Курозвани Гощанського району, де спільно з депутатом районної ради Володимиром Антонюком привітали діток із святом Миколая та передали їм іграшки. Вітаючи персонал закладу зі святом, голова районної ради побажав, здоров'я, миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла, а меншій половині людства - зростати здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість.

Для дітей, за їхніми найщирішими переконаннями, в день святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. Доброго покровителя чекають у кожній домівці, адже окрім подарунків він приносить в оселю радість, надію, любов і духовну благодать. Свято Миколая в Гощанському районі було щедрим на подарунки.Тому голова районної ради Олександр Поліщук та заступник голови районної ради Валентин Бедричук цього ж дня відвідали Гощанську ЦРЛ (Гощанська центральна районна лікарня) та пологовий будинок, вручили діткам, які наразі перебувають на лікуванні та новонародженим, солодкі подарунки та побажали кожній дитині найскорішого одужання, а батькам – миру, злагоди, затишку і добробуту.

Також голова районної ради поспілкувався з медичними працівниками ЦРЛ, привітав медиків з Днем Святого Миколая й наступаючими новорічно-різдвяними святами та побажав усіляких гараздів.