ПРО ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ, ЗНАЮТЬ УЧАСНИКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ

Сьогодні голова районної ради Олександр Поліщук відвідав Регіональний форум на тему «Інноваційні смарт-рішення для освіти». Захід відбувся на базі комунального закладу Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Рівненської обласної ради. Фахівців, які прагнуть вивести освіту на новий сучасний рівень, привітав голова обласної ради Олександр Данильчук.
Про технічні інновації, без яких неможливий сучасний світ, присутнім розповіли представники компаній, які впроваджують новітні технології в освітянській галузі: «Інноваційні Освітні Рішення», «Техніка для бізнесу», ІТ-корпорація Microsoft Україна та інші. 
Серед тем, які обговорили на Форумі: 

  • ифрова трансформація освітнього закладу XXI століття,
  • ІТ-інфраструктура для сучасної школи,
  • мультимедіа як складова ефективної інклюзивної освіти,
  • використання сервісів платформи «E-school» в освітньому процесі.
Окрім місцевих керівників, на Форум запрошені представники Міністерства освіти і науки України, зокрема, перший заступник міністра Павло Хобзей, директори наукових установ, які займаються інноваціями в освіті. Зокрема, Інституту модернізації змісту освіти, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Інституту освітньої аналітики. Одним із модераторів Форуму є віце-президент ГО «Розумне місто та екосистема», керівник проекту «E-schools» Ігор Титаренко.
«Важко уявити сучасне суспільство без новітніх технологій. Левову частку інформації наші діти отримують не з підручників та книг, а через інтернет. Сучасні гаджети є в кожній родині. Тому і освіта, якщо вона хоче достукатися до учнів, повинна бути сучасною, мобільною та креативною», - переконаний голова обласної ради Олександр Данильчук .
Отримані нові знання, поза сумнівом, стануть поштовхом у використанні цифрових технологій у закладах освіти з метою підвищення її якості та модернізації.