ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА 29-ТА СЕСІЯ ГОЩАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні 14 червня, під головуванням голови районної ради Олександра Поліщука відбулася 29 сесія районної ради сьомого скликання. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ятьзагиблих земляків та інших справжніх патріотів України, які віддали своє життя за незалежність, свободу та територіальну цілісність України, її європейський вибір.

Після чого було розпочато сесію районної ради. В її роботі взяли участь 23 депутата.
На початку пленарного засідання, Олександр Поліщук нагородив Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради до Дня медичного працівника, депутатів районної ради Володимира Антонюка та Степана Вознюка.
В ході засідання сесії, депутати розглянули 16 питань порядку денного, серед яких внесення змін та доповнень до районних програм економічного та соціального розвитку.
У ході сесійного засідання було ухвалено важливі рішення: «Про Програму підтримки фермерських та особистих селянських господарств Гощанського району на 2019-2023 роки» ; «Про Районну соціальну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року»; «Про Районну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовищана 2019 – 2023 роки» та інші .
Слід зауважити,що сесія була дуже важлива для забезпечення економічної життєдіяльності Гощанського району у всіх сферах. Депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Гощанського району на 2019 рік», який був поданий на розгляд сесії. 
Після виступів у “різному”, Олександр Поліщук подякувала всім за плідну активну роботу при підготовці та проведенні сесії. 
Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.