Зустріч голови райради з жителями Липківської сільської ради

Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі районної ради, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблемами громад та окреслити шляхи їх вирішення. Підтвердженням цьому слугує чергова робоча поїздка голови райради Олександра Поліщука, 2 серпня, до Липківської сільської ради.
Цього дня Голова районної ради поспілкувався з сільським головою громади Остапчуком А.Л., ознайомився із роботою соціальної сфери села , з ходом благоустрою та ін.
Ремонт доріг, водопостачання в сільських населених пунктах,земельні питання, недотримання орендарями водних об’єктів правил оренди ставків та відверто хамського ставлення до односельців ось найактуальніші проблеми, що турбують жителів Липківської сільської ради.
В ході спілкування з громадянами, голова райради Олександр Поліщук зазначив, що приділяє велику увагу налагодженню діалогу між владою та кожним громадянином. «Такі зустрічі сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати. В свою чергу обіцяю підтримку і співпрацю з боку районного керівництва», – підсумував Олександр Миколайович.