ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 серпня за участі голови Гощанської районної ради Олександра Поліщука та в.о голови РДА Юрія Ястремського та широкої громадськості району в смт. Гоща відбулась низка урочистих заходів присвячених відзначенню 28-ї річниці Незалежності України.

О 15 годині на площі Героїв Майдану відбувся майстер клас для дітей «Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича-ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща».
Низку заходів продовжив святковий концерт «Україну ,цвіти у любові й добрі» який відбувся о 17-й годині на площі Героїв Майдану за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ. В рамках урочистостей глядачі мали змогу насолодитися виступом лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ.Вітаючи з величним державним святом всіх присутніх Олександр Поліщук наголосив: „ Як дорого може коштувати незалежність - українці вже знають. За останні п'ять років за право бути собою заплачено тисячі життів. Але і сьогодні на Сході нашої держави тривають бойові дії. І завдяки доблесті і героїзму нинішнього покоління наших воїнів, наших земляків, які мужньо захищають територіальну цілісність держави нині ми маємо змогу жити, розвиватися втілювати в життя заплановане. Ми повинні шанувати всіх, хто стояв і стоїть на захисті Батьківщини, не шкодуючи свого здоров’я, а саме головне – свого життя». Та побажав усім міцного здоров'я, родинного тепла і добробуту.
Після чого , приємним моментом урочистостей стало нагородження. Голова районної ради нагородив Дипломами райради лауреатів районної мистецької премії імені Ярослава Калюха, та Почесними грамотами райради з нагоди святкування 28-ї річниці Незалежності України.
Впродовж дня жителі селища та гості, мали змогу відвідати низку цікавих заходів : флешмоб « Ми-діти твої, Україно»,відео-презентацію кулінарного проекту «Гощанські традиції», презентацію сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району .
Активісти районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та Гощанського об’єднаного РТЦК та соціальної підтримки пригощали усіх бажаючих смачною кашею та узваром, яку зготували у солдатській польовій кухні (Віталік Віюк Алла Талащук Сергей Названов).
Завершився захід з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України святковою дискотекою «Під зоряним небом».