ВІДБУВСЯ МІТИНГ- РЕКВІЄМ

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні,29 серпня у смт. Гоща біля наріжного каменю відбувся мітинг-реквієм в пам’ять про загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Віддати данину шани загиблим захисникам  України зібрались жителі селища і представники влади: голова Гощанської районної ради Олександр Поліщук, в.о голови РДА  Юрій  Ястремський та  керівники підприємств, установ, організацій району ,учасники АТО.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто пожертвував своїм життям заради світлого майбутнього нашої держави. А настоятель Свято-Василівської Церкви отець Олег відслужив поминальну літію.

Також  представники влади та небайдужі жителі  поклали  квіти до наріжного каменю, на місці якого буде встановлено пам’ятник героям визвольних змагань - воїнам УНР та УПА, Небесній Сотні та учасникам українсько-російської війни

Герої не вмирають. Вони живуть в нашій пам’яті, та наших серцях. Цього дня на адмінбудівлях установ та організацій  приспущено Державний Прапор України, та на усій території району обмежено проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.