ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА 30-ТА СЕСІЯ ГОЩАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні, 12 вересня  в  адміністративному приміщенні  районної ради відбулася тридцята  сесія районної ради сьомого скликання. З 34 депутатів участь у сесії взяв лише двадцять сім. На порядок денний сесії було винесено понад  17 питань, розглядали їх депутати емоційно але результативно. Керував процесом голова районної ради Олександр Поліщук.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, за загиблими в зоні проведення АТО. Голова ради традиційно привітав іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період.

У ході засідання депутати розглянули низку важливих питань для соціально-економічного розвитку району, зокрема: про внесення змін до військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2016-2020 роки та зміни до програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Гощанського району на 2019-2020 роки.

Крім того, на сесії районної ради депутати затвердили внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та районних заходів щодо профілактики,діагностики та лікування цукрового діабету на 2017-2020 роки.

Потому , депутати  підтримали проект рішення «Про зміну найменування Садівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів» Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області»  на Садівський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів» .

Після виступів у “різному” Гощанського селищного голови  Миколи  Панчука  щодо   критичної ситуації  яка склалася  з вивезенням твердих  побутових відходів   та щодо сприяння у вирішенні  проблеми  з розповсюдження американського  білого метелика на території  Гощанського району, голова районної ради повідомив, що всі питання порядку денного розглянуто та оголосив про закриття тридцятої сесії  районної ради сьомого скликання.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення.Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради(Рішення).