ВІДБУВСЯ Х-Й ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ФЕСТИВАЛЬ "КРАСНОСІЛЬСЬКІ ВІТРЯКИ"

15 вересня, голова районної ради Олександр Поліщук взяв участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі народної творчості «Красносільські вітряки».
Голова ради привітав усіх учасників та гостей свята на гостинній Красносільській землі – яка 10 років поспіль збирає всіх навколо величавого свідка минувшини - вітряка. Очільник району висловив подяку учасникам, організаторам та спонсорам фестивалю та побажав всім гарного відпочинку, міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди.
В заході також взяли участь начальник управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослав Мельник , в.о. голови Гощанської РДА Юрій Юрій Ястремський, сільські голови, керівники установ та організацій району, ЗМІ.
Урочисте відкриття фестивалю розпочалось о 13.00 год., але господарі Гощанського краю за традицією, ще до початку святкового дійства встановили курені сільських культурно-дозвіллєвих комплексів Гощанщини, де пригощали найсмачнішими стравамита напоями за старовинними рецептами.
Гості фестивалю мали змогу переглянути виступи аматорських колективів Рівненської, Вінницької, Черкаської, Хмельницької, Чернігівської, Волинської, Тернопільської, Луганської, Житомирської, Київської областей та міста Києва. А також відвідати майстер-класи та експозицію робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Всіх гостей та учасників частували старовинними українськими стравами.У ході фестивалю традиційно проводився розіграш лотереї, козацькі забави та екскурсія по вітряку.
Фестиваль згуртував людей, вразив своєю самобутністю й творчим піднесенням, адже кожного це свято зустріло піснями, жартами, ароматами смачних страв та невичерпною позитивною енергетикою!