Відбулося засідання 31-ї позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Щоб скасувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та недопущення реалізації «формули Штайнмаєра», місцеві депутати звернуться до Президента.

Сьогодні, 8 жовтня   відбулося засідання 31-ї  позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні голова ради Олександр Поліщук. . Із 34 депутатів прибули та зареєструвалися 18.

Традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими героями «Небесної сотні» і воїнами АТО.

Затим,районні обранці розглянули три  питання порядку денного  – «Про звернення Гощанської районної ради до Президента України щодо недопущення реалізації так званої «формули Штайнмайєра», яка є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні». Ініціаторами прийняття звернення до керівництва держави стала Фракція ВО»Свобода» та БПП «Солідарність» Гощанської районної ради.

«Ми, депутати Гощанської ради, від імені наших виборців категорично проти реалізувати так звану «формулу Штайнмаєра», за якою, відповідно до Мінських угод,  запроваджується особливий статус Донбасу», – йдеться у зверненні.

Наступним народні обранці підтримали звернення до президента України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони юридичним особам, іноземцям купувати українські землі. Детальніше текст звернень читайте   на сайті - Гощанська районна  рада: http://www.grr.gov.ua/proekty-rishen

Наостанок, депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Людмилу  Назарчук, та  одноголосно підтримали запропоновані зміни до районного бюджету на 2019 рік.

У «Різному» виступив  депутат районної ради Степан  Вознюк щодо ремонту  моста через річку Зеленка в с.Тучин, який має стратегічне значення для району , а також звернувся  до присутніх представників аграріїв з району щоб розглянули можливість оренди землі в ДП ДГ "Тучинське" НВЦ "Соя" які знаходяться на території Тучинської та Дроздівської  сільських рад .

В результаті обговорення з усіх питаня порядку денного було ухвалено .Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті ️http://www.grr.gov.ua/home районної ради.