ПАМ’ЯТАЙМО ТИХ, ХТО БОРОВСЯ ЗА НАС, ТИХ, ХТО ЦІНОЮ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ…

Віддати шану воїнам, що в час воєнного лихоліття боролися за визволення нашої землі від фашистських загарбників, 28 жовтня до меморіалу Слави у Гощі прийшли керівники району , представники трудових колективів, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, громадськість району та представники місцевих ЗМІ.

Перед учасниками мітингу виступив  голова районної ради Олександр Поліщук , який привітав всіх зі святом та наголосив, що сьогодні ми відзначаємо 75-ту річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день. Тому наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.

Усі присутні низько схилили голови перед братською могилою, де сплять вічним сном більше двохсот воїнів, що полягли в смертельному двобої з фашистами за визволення Гощанської землі, та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Завершився мітинг-реквієм панахидою за загиблими воїнами яку відслужив отець Михайло