Відвідали на дому ветеранів війни

Сьогодні, в день визволення України від фашистських загарбників голова районної ради Олександр Поліщук , спільно з головою районної організації ветеранів Мілією Музичук, Гощанським селищним головою Миколою Панчуком , начальником відділу діловодства, організаційно-інформаційного забезпечення та звернень громадян РДА Ларисою Єремеєвою та директором районного територіального центру соціального обслуговування Діаною Коваленко відвідали  ветеранів Другої світової війни, які проживають у Гощі.

Поспілкувалися зі свідками тих подій, особисто висловили вдячність за те, що понад 75 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Також посадовці дарували продуктові набори і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.

Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.