Новая страница 1

Засідання організаційних комітетів із присудження премій районної ради

 

В районній раді відбулися засідання організаційних комітетів із присудження: районних літературно-мистецьких премій: Р.І. Журомського, В.І. Гуменюка та І.Ф.Шишка.

Вів засідання оргкомітетів заступник голови районної ради Юрій Буркалець. В ході засідань було обговорено кандидатів та визначено наступних переможців:

 

Лауреати районної літературної премії імені Р.І.Журомського

   - Столярчук Богдан Йосипович, за видання  книги «Енергетика слова»;

    - Жакун Микола Григорович, за видання  книги  «Опівнічна  церемонія», нагороджені грамотами районної ради.

 

За вагомий внесок у розвиток поетичної, прозової та художньої творчості в районі, нагороджено лауреатів  районної  літературно-мистецької премії  імені В.І.Гуменюка грамотами районної ради:

     -  Ваккаус Катерину, ученицю  11 класу  Симонівської школи; 

     - Лящука Любомира,  учня 6 класу  Горбаківськогї  школи.

Також Подяками  районної ради нагороджено учасників Конкурсу  районної  літературно-мистецької премії  імені В.І.Гуменюка :

            - Паламарчук Катерину, ученицю  8 класу  Русивельської школи; 

   - Яремчук Яну,  ученицю  6 класу  Горбаківський  школи.

Відзначено колективи Симонівської та Горбаківської шкіл, за сприяння  у підготовці лауреатів районної  літературно-мистецької премії  імені В.І.Гуменюка, розвиток літературної творчості та всебічну підтримку  юних митців нашого краю нагородити Подяками районної ради:

 

Також грамотами  районної ради нагороджено лауреатів  Гощанської районної  премії імені І.Ф.Шишка :

      -  в номінації «Краєзнавство» - фільм  краєзнавчої  тематики про с. Бугрин «Їм завдячує село» (автор  проекту Сондак Степан Миколайович);

- в номінації «Шкільне краєзнавство»  історико-краєзнавчий музей  Бугринського НВК (екскурсійні матеріали) (автор Пясецька Тетяна В’ячеславівна).