Новая страница 1

У четвер, 29 травня, відбулася чергова тридцять п’ята сесія районної ради. Під головуванням очільника районної ради Олександра Ткачука та заступника голови районної ради Юрія Буркальця. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Ярослав Калька, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники силових структур, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У ході пленарного засідання було розглянуто 13 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Традиційно районні обранці вносили зміни до районного бюджету на 2014 рік. Заслухали  інформацію голови Гощанської територіальної виборчої комісії Рівненської області, щодо припинення повноважень депутата районної ради Бахтіної Ірини Сергіївни. За рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом було визнано наступного за черговістю кандидата у депутати – Стихуна Павла Івановича.

Також, затверджено план роботи районної ради на друге півріччя 2014 року, заслухано звіти про хід виконання районних програм, прийнято рішення «Про впорядкування  продажу  алкогольних напоїв  на території  Гощанського  району», згідно з яким районною радою рекомендовано суб’єктам господарювання не здійснювати продаж алкогольних напоїв у закладах торгівлі та тимчасових спорудах торгівельного призначення з 20.00 до 10.00 години, а закладам громадського харчування, ресторанного господарства, кафе, барам з 22.00 до 10.00 години на території Гощанського району до прийняття відповідного рішення районної ради.