Новая страница 1

25 липня у залі засідань адміністративного будинку відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії Гощанської районної ради шостого скликання, яке провів голова райради Олександр Ткачук.

На сесію з 48 обраних депутатів прибуло 27. Також, в роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації Ярослав Калька, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники силових структур, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На початку засідання депутати традиційно виконали гімн України, затвердили порядок денний та перейшли до обговорення внесених на розгляд сесії питань.

Питання, які розглядалися: про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік; Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку району на 2014 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22.01.2014 №403; Про районну  програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року у новій редакції; Про  програму  забезпечення діяльності громадського формування  з охорони  громадського  порядку  «Погориння»  на 2014 рік; Про внесення змін до  районної програми  військово-патріотичного  виховання  та підготовки  молоді до служби в Збройних Силах України на 2014 рік, затвердженої рішенням  районної ради від 18.10.2013 №  358; Про внесення змін до  рішення  районної ради  від 25.10.2010  № 9 «Про обрання  постійних  комісій районної ради»; Про роботу комунального закладу охорони здоров’я «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області з дня його створення; та ще ряд важливих питань.

Також, депутати районної ради звернулись до Президента України та  Верховної ради України щодо прискореного розгляду питання про вступ до організації Північноатлантичного договору (НАТО) та підписання повноцінної угоди з Євросоюзом. (текст звернення додається).

Під кінець пленарного засідання, голова райдержадміністрації Ярослав Калька наголосив на необхідності допомоги Збройним Силам України, перш за все шляхом надання благодійної допомоги на закупівлю засобів захисту та інших спецзасобів, для  наших воїнів. Депутати дану ініціативу підтримали одноголосно.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Гощанської районної ради до Президента України

та Верховної Ради України щодо прискорення розгляду питання про вступ до Організації Північноатлатичного договору (НАТО)

  Ми, депутати Гощанської районної  ради, глибоко стурбовані та занепокоєні останніми подіями, що проходять у нашій країні. З початку анексія Криму, а затим пряма  агресія Росії та неоголошена війна на сході нашої держави. Ми бачимо неприховану ворожу політику Кремля проти незалежної  України її цілісності та європейського розвитку. Після того, як Україна об’явила про свій безядерний статус  та вивела всі ядерні боєголовки зі своєї  території, в 1994 році Україна, США, Росія і Великобританія підписали  меморандум про безпеку у зв’язку з приєднанням України до Угоди про нерозповсюдження ядерної зброї.  Згідно меморандуму, США, РФ та Великобританія зобов’язалися поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України.  Однак задеклароване залишилося тільки на папері,  ми бачимо, що залишилися сам на сам з агресором. Навіть більше того, Росія одна із держав гарантів є безпосереднім агресором та всіма засобами підтримує і  проводить дестабілізацію в Україні. Ми звертаємося до Вас з вимогою негайно розпочати діалог з НАТО про вступ до цієї організації, яка би стала гарантом нашої безпеки  і   захистила від так званих братів-агресорів.

Також закликаємо нашу  владу пришвидшити  завершення процесу  асоціації   України з Євросоюзом.