Новая страница 1

Головою районної ради Олександром Ткачуком 5 серпня 2014 року було проведено виїзний прийом громадян на території Тучинської, Криничківської та Бугринської сільських рад. Окрім цього, консультації з юридичних питань надавав начальник відділу правового, аналітичного забезпечення діяльності районної ради та комунальної власності Олександр Панчук.

Мешканці Тучинської сільської ради піднімали питання подальшого функціонування дитячого садочку. Тучинський сільський голова Кирильчук В.М. звернувся до голови районної ради з проханням  допомогти у вирішенні питання  ремонту містка у селі Тучин, що був неякісно проведений підрядником.

Серед найболючіших питань, що піднімала громада Криничківської сільської ради – виплата орендної плати орендарями земельних часток (паїв) та подальше використання їх за цільовим призначенням. Обурює криничківчан і постійних рух великогабаритних вантажних автомобілів, що призводить до руйнування доріг.

Викликає подиву у жителів громади Криничківської сільської ради і законодавче регулювання надходжень від транспортного податку, що унеможливлює використання його власне для потреб жителів с. Кринички.

Найбільший ажіотаж під час зустрічі голови районної ради з мешканцями Бугринської сільської ради викликало питання виплати орендної плати за користування земельними частками (паями) місцевим аграрним товариством. Орендодавці не розуміють яким чином, віддавши належні їм земельні ділянки, довгий час не в змозі отримати оренду плату. Використовуючи юридичну необізнаність громадян, орендарі свідомо ігнорують їхні законні права та зволікають з виконанням договірних зобов’язань.

Також, піднімались питання відновлення роботи Бугринської дільничної лікарні та ремонту дороги  в селі  Угільці.

Жителі сільської ради підготували звернення на ім’я голови районної ради з проханням допомогти у вирішенні вказаних питань.