Новая страница 1

На запрошення Воскодавського сільського голови Ольги Ющук голова районної ради Олександр Ткачук, спільно з начальником відділу правового, аналітичного забезпечення діяльності районної ради та комунальної власності Олександром Панчуком відвідали схід села Воскодави. Поблизу сільської ради зібралося близько 70 жителів з один лише питанням: «Коли люди отримають орендну плату за користування земельними частками (паями)?» Представник ТОВ СГП ім. Воловікова, депутат районної ради Сергій Марчук запевнив усіх присутніх у тому, що товариство розрахується із всіма орендодавцями земельних часток (паїв) до кінця вересня поточного року. Однак, спочатку отримають орендну плату орендарі, які переуклали договори оренди, а вже згодом і інші. Не всі присутні були задоволені такою відповіддю та вимагали негайного вирішення даного питання. Обурило присутніх і те, що копії договорів оренди не видаються орендарям та товариство зволікає з державною їх реєстрації. Сергій Марчук повідомив, що договори подані на реєстрацію у відповідні державні органи та лише від них залежить коли саме така реєстрація буде проведена.

Голова районної ради  запевнив всіх присутніх, що влада  в першу чергу підтримує інтереси громади та буде все роботи від неї залежне аби вирішити вказану проблему в рамках чинного законодавства України.

Щоб знову не обійшлося лише солодкими обіцянками, громада підготувала колективне звернення до районної ради з проханням допомогти громаді вирішити вказане  питання.