Новая страница 1

Головою районної ради Олександром Ткачуком 13 серпня 2014 року було проведено виїзний прийом громадян на території Липківської та Синівської сільських рад.

 Жителі Липківської сільської ради піднімали питання транспортного сполучення, надання безперешкодного доступу громадянам до місцевих водойм з метою здійснення любительського лову риби та відпочинку, а також під’єднання с. Липки до всесвітньої інформаційної мережі Інтернет .

В ході візиту голова районної ради ознайомився з роботою Липківської ЗОШ, краєзнавчого музею, Пожежного депо, сільського клубу. Задоволеним залишився Олександр Ткачук і від роботи та медикаментозного забезпечення Липківського ФАПу.

 В Синівській сільській раді голова районної ради ознайомився з роботою Синівського ФАПу та Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Серед найболючіших питань, що піднімала громада були: водопостачання для мешканців сільської ради та забезпечення водою Синівської ЗОШ, будівництво і ремонт доріг та освітлення вулиць на території в с. Синів.