Надання публічної інформації Гощанською районною радою

Надання публічної інформації Гощанською районною радою здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1. ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3. підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту

  • усно: телефон (03650) 2 -16-40;

  • письмово: 35400 смт.Гоща, вул. Незалежності,72,

районна рада (на конверті вказувати "Публічна інформація");

  • факсом: (03650) 2-16-40 ;

  • електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Постанова КМУ "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Указ Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України"

Указ Президента України "Про питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"

Розпорядження голови районної ради "Про заходи, щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Гощанській районній раді"

Розпорядження голови районної ради "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Форми для подання інформаційного запиту

Звіт про роботу із запитами на публічну інформацію

Голова Гощанської районної ради О. М. Поліщук

Інформація щодо фінансування і використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення,яке проживає на території зони спостереження

за бюджетною програмою КПКВК 2761350

(відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 №91 (із змінами)

Гощанська райдержадміністрація Рівненської області

за 2016 рік

Відомості зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік голови районної ради Поліщука Олександра Миколайовича та заступника голови районної ради Бедричука Валентина Валентиновича.

Відповідно до частини 2 статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  оприлюднюємо відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік голови районної ради Поліщука Олександра Миколайовича та заступника голови районної ради Бедричука Валентина Валентиновича:

1.Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік голови районної ради Поліщука Олександра Миколайовича: «Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 292 000 грн.; члена сім’ї – 49 243 грн.. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування  декларанта: земельна ділянка - 1492 кв.м. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування члена сім’ї декларанта: земельна ділянка – 54 кв.м. Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування члена сім’ї декларанта: автомобіль легковий ВАЗ 2115, 2012 рік випуску («об’єм двигуна – 1596 куб.см.). Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта, та витрати декларанта на придбання таких активів (грн.): Сума коштів на рахунку у банках та інших  фінансових установах 1639.  Фінансові зобов’язання члена сім’ї декларанта:добровільне страхування – 6000.

2.Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника голови районної ради Бедричука Валентина Валентиновича:  «Загальна сума сукупного доходу декларанта становить – 48 305 грн.; членів сім’ї – 37 447. Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування члена сім’ї  декларанта: земельна ділянка -20 300 кв.м., земельна ділянка – 590 кв.м.

Голова Гощанської районної ради О. М. Поліщук

Інформація щодо фінансування і використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення,яке проживає на території зони спостереження

за бюджетною програмою КПКВК 2761350

(відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 №91 (із змінами)

Гощанська райдержадміністрація Рівненської області

за 2015 рік