ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вдячні Вам за те, що завітали на офіційний сайт Гощанської районної ради Рівненської області.

Даний ресурс створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права громадян на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Ви можете ознайомитися з нормативною базою діяльності районної ради, проектами та рішеннями сесій, діяльністю постійних комісій, тощо.

Ласкаво просимо на сайт та будемо раді, якщо розміщена нами інформація виявиться корисною для Вас.


З повагою і найкращими побажаннями,

Голова районної ради

О.М.Поліщук

 

 

Вітаємо

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

 

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй  більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання  служити людям.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка  ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а  щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаю Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань,  подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! Щоб кожен день Вашого  життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і  відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Голова районної ради

О.М. Поліщук

 

Відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня в районному центрі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і  вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході вз’яли участь голова  районної ради Олександ Поліщук, заступник голови районної ради Валентин Бедричук,  голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук  працівники відділів райдержадміністрації,  районної ради, керівники підприємств, установ, мешканці району та ін.

Розпочався меморіальний  захід спільним виконанням Державного Гімну України.

У своєму виступі голова районної ради  О.Поліщук зазначив, що – «Сьогодні ми разом з усім українським народом вшановуємо світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем 76 років тому  – 22 червня 1941 року – вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю, забрала життя мільйонів українців.Також ми шануємо і тих воїнів, хто загинув у наші дні, захищаючи Україну на Сході. Честь їм, наша вічна пам’ять і пошана ».

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять усіх Героїв, які поклали своє життя захищаючи Вітчизну.

Виявляючи глибоку повагу до захисників Вітчизни керівництво району та громадськість поклали квіти до меморіалу  Слави.

 

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Шановні жителі Гощанського району!

22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Війна принесла  багато горя і страждань на нашу землю, залишила мільйони вдів та сиріт, тисячі могил невідомих  солдат. Це вічне нагадування нащадкам про ціну, яку довелось сплатити нашому народу за право  самостійно обирати своє майбутнє. 76 роки тому в Україну увірвалась війна. Вона згуртувала  суспільство, об’єднала людей у протистоянні ворогові.

Як символ пам’яті про полеглих у воєнні часи ми вклоняємось подвигу героїв у боротьбі за мир та  схиляємо голови у хвилині мовчання. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя  відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.


Голова районної ради

Олександр Поліщук

 

Вітання голови районної ради до Дня медичного працівника

Дорогі наші лікарі, доктори і всі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника, прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!
Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою.
Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Голова районної ради  Олександр Поліщук

 

Відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

З  нагоди Дня медичного працівника 15 червня у актовій залі поліклінічного відділення ЦРЛ відбувся святковий захід.

На сьогодні у медичних структурах районної лікарні працюють 52- лікарі та 125 середніх медичних працівників та 111 – молодшого персоналу. І за цими всіма показниками стоїть титанічний труд медичних працівників та неймовірна відповідальність.

Щорічно стаціонарна медична допомога надається близько семи тисяч хворим. Нині розгорнуто 240 ліжок, а на амбулаторній прийом до лікарів звертається близько 270 тисяч пацієнтів. У пологовому відділенні народжується 400 малюків щороку , а за допомогою звертаються біля тисячі жителів сусідніх районів.

Гощанська медицина нині гордиться закладом- «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги», котрий розпочав діяти зовсім недавно, у 2013 році та  наразі об’єднує 5 амбулаторій, 39 фельдшерсько-акушерських пунктів. Нині тут працюють 159 працівників,з них 16 сімейних лікарів та 37 завідувачів фапами.

Із професійним святом медичних працівників Гощанщини привітали заступник голови районної ради Валентин Бедричук та голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук. Валентин Бедричук щиро подякував послідовникам Гіппократа за нелегку благородну працю; зазначив, що  саме медики супроводжують нас від народження до глибокої старості, турбуючись про здоров’я, рятуючи життя. Та побажав усім міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

З нагоди свята за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток стистеми охорони з здоров'я району були нагороджені спільними Подяками та Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації медичні працівники Центральної районної лікарні та Центральної районної ПМСД.Завершилася церемонія нагородження святковим концертом та врученням квітів та цінних подарунків.

 

Увага!Про якість води поверхневих водоймищ

Гощанське  районне лабораторне відділення Острозького міжрайонного відділу інформує,що 01.06.2017 фахівцями відділення,відповідно до «Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища…»Рівненської області на 2017 рік,проводився відбір проб води з водосховища смт. Гоща та р. Горинь для дослідження за мікробіологічними та санітарно-гігієнічним показниками. Як показали результати лабораторних досліджень,вода в водосховищі,в районі пляжу не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам за мікробіологічними показниками; вміст лактозо негативної кишкової палички перевищено в 2,4 раза.

Вода з р. Горинь відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

 

Голова районної ради відвідав «музейні гостини»в с.Малатин

З нагоди Міжнародного дня музеїв у неділю, 11 червня, на подвір’ї школи села Малатин відбулося традиційне свято народних умільців і майстрів «Музейні гостини».

У заході взяли участь голова районної ради Олександр Поліщук ,заступник голови райдержадміністрації Тарас Гоменюк ,Малатинський сільський голова Світлана Герасимчук, представники галузей освіти та культури району,учнівської молоді, депутати,громадськість району .

Присутніх зі святом привітав голова Гощанської районної ради Олександр Поліщук. Він зазначив, що завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Гощанщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Наш край володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музеїв нашого району щоденно відкривають це багатство людям.

В ході проведення даного заходу було вручено Олександром Поліщуком подяки районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток музейної справи та з нагоди проведення свята "Музейні гостини".А також нагородили дипломами Гощанської районної премії ім.І.В.Шишка,Мельничука Анатолія за видання посібника "Гощанське Погориння на уроках історії " та Кравчука Спиридона за видання книг "Передзвін віків".

Особливо яскраво цього дня сяяла ця земля талантами. Дивували ними і жителі Малатина та учні місцевої школи, і творчі колективи з усього району, котрі долучилися до святкового дійства. Учасники гостин оглянули експозицію виставки народних умільців, де були представлені вироби з бісеру,вишиті рушники, подушки та картини. Нинішнє покоління дійсно гідне слави свої бабусь і прабабусь, творчість чиїх золотих і невтомних рук представлена у шкільному музеї.

Загалом кожен із гостей свята та його учасників одержав море позитивних емоцій.

 

Відзначено 440-річчя від дня заснування с.Липки

11 червня відбулася знаменна подія у житті нашого району – пройшло святкування 440-річчя села Липки.

Розділити радість свята завітали почесні гості. Зокрема, були голова районної ради Олександр Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Тарас Гоменюк ,заслужений працівник культури України Петро Невірковець, депутат обласної ради Євген Кукурудза, головний редактор газети "Вільне слово" Андрій Бабінець, лікарка обласної лікарні Любов Ярмолюк, сільські голови, громадськість.

З вітальним словом до жителів звернувся  голова  районної ради Олександр Поліщук , який привітав присутніх з ювілеєм села та побажав громаді села розвитку, процвітання, мирного неба над головою, кожній родині здоров'я, наснаги й благополуччя, успіхів на звершення добрих справ.

Добрі слова привітань та цінні подарунки з рук сільського голови Андрія Остапчука отримали довгожителі села, молода родина, ліквідатор ЧАЕС Локшук Євген та земляки яки воювали в зоні АТО та ін.

Після офіційних привітань святкову естафету перейняли сільські таланти. Урочистості продовжились святковим концертом за участі народного аматорського хору "Верес".Святкування завершили масові гуляння.

 

ВІТАЄМО!

Районна рада щиро вітає з Днем народження депутата районної ради

ГРИЦОВЦЯ ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Дорогий імениннику! Щиросердечно бажаємо Вам невичерпності сил і завзяття , творчої наснаги у Вашій важливій праці ! Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день Вашого життя , а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нехай щасливою буде Ваша доля під Божим і людським благословенням, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

З повагою, 
Голова районної ради Олександр Поліщук, 
депутатський корпус та колектив районної ради

 

Вітання голови Гощанської районної ради Олександра Поліщука з нагоди Дня журналіста

Шановні журналісти!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.                                                                                                                         У цей святковий для вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії,  а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

 

З повагою

Голова районної ради  Олександр Поліщук

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL