Регуляторна політика

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту!

Гощанська районна рада оприлюднює у відповідності із частини 1 статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» проект регуляторного акту: «Про внесення Змін до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням Гощанської районної ради від  14.12.2011 № 150».

Зауваження та пропозиції до проекту даного рішення приймається Гощанською районною радою протягом місяця з дня його розміщення, за адресою: смт. Гоща, вул.Незалежності,72, тел.2-11-27, 2-16-40,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Рішення "Про внесення змін до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням Гощанської районної ради від 14.12.2011150"

Рішення "Про звіт про виконання плану підготовки проектів регуляторних актів за 2013 рік"

Про проект рішення районної ради «Про внесення Змін до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням Гощанської районної ради від  14.12.2011 № 150

Звіт про виконання плану регуляторних актів на 2013 рік

Аналіз регуляторного впливу акту

Рішення "Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту з метою

одержання  зауважень і пропозицій

 

Гощанська  районна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення  Гощанської районної ради "Про затвердження Положення про платні послуги,переліку та тарифів на платні послуги, які надаються КНП "Гощанська ЦРЛ", з метою одержання зауважень і пропозицій.

Стислий виклад змісту проекту: проектом регуляторного акту пропонується приведення у відповідність тарифів/вартості на платні медичні послуги до законодавчої бази та економічних умов.

 

Поштова та електронна адресу розробника проекту: вул.Павлова, 1, смт Гоща Гощанського р-н, Рівненська обл., 35400, goshacrl@gmail.com

 

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: веб-сайт Гощанської районної ради http://www.grr.gov.ua/

 

Інформація про строк, протягом  якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу (18.03.2020).

 

Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: письмово на адресу вул. Незалежності 72, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400.

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Гощанської районної ради"Про затвердження Положення про платні послуги, переліку та тарифів на платні послуги, які надаються КНП "Гощанська ЦРЛ" (додається)

Проект рішення районної ради «Про затвердження Положення  про платні послуги, переліку та тарифів на платні послуги, які надаються КНП «Гощанська ЦРЛ» (додається)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Гощанської районної ради "Про затвердження Положення про платні послуги, переліку та тарифів на платні послуги, які надаються КНП "Гощанська ЦРЛ"


Про затвердження Положення про платні послуги, переліку та тарифів на платні послуги, які надаються КНП «Гощанська ЦРЛ»