6 сесія районної ради 7 скликання

Голосування з питань
№44 Про внесення змін до Регламенту Гощанської районної ради сьомого скликання.
№45 Про тимчасову контрольну комісію районної ради з питань вивчення фінансово-господарської діяльності редакції районної газети «Рідний край»
№46 Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки.
№47 Про районну програму матеріальної підтримки ветеранів війни в Афганістані, членів сімей учасників війни в Афганістані на 2016 рік.
№48 Про районну програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат на 2016-2018 роки.
№49 Про Програму забезпечення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Погориння» на 2016 рік.
№50 Про районну програму покращення сервісу обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2016 рік.
№51 Про внесення змін до районної програми мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2015-2019 роки.
№52 Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, сімей загиблих учасників антитерористичної операції та мобілізованих осіб на 2015-2016 роки.
№53 Про комплексну програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та території Гощанського району на 2016 – 2020 роки.
№54 Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Гощанському районі на 2016 – 2020 роки.
№55 Про затвердження районної Програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.
№56 Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки.
№57 Про Програму економічного та соціального розвитку Гощанського району на 2016 рік.
№58 Про внесення змін до районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій.
№59 Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2015 рік.
№60 Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
№61 Про затвердження Положення рівного доступу кандидатів забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівника комунального підприємства, установи, закладу та організації, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища Гощанського району.
№62 Про внесення змін до деяких рішень районної ради.
№63 Про затвердження статуту комунального закладу "Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області в новій редакції.
№64 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,3474 га на території Садівської сільської ради
№65 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,0932 га, що знаходиться у власності гр. Курчика Євгена Яковича, для ведення особистого селянського господарства на території Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
№66 Про затвердження акту приймання-передачі майна дошкільного навчального закладу з короткотривалим перебуванням «Малятко» Бочаницької сільської ради Гощанського району Рівненської області.
№67 Про склад комісії з питань поновлення прав реабілітованих Гощанської районної ради.
№68 Про затвердження договорів оренди нерухомого майна, яке перебуває на балансі КЗ «Гощанський районний центр ПМСД».
№69. Про затвердження договорів оренди нерухомого майна, яке перебуває на балансі Гощанської центральної районної лікарні Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області.
№70 Про звіт начальника Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області «Про стан оперативно-службової діяльності Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за 2015 рік».
№71 Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції,  співзасновниками яких є Гощанська районна рада.
№72 Про передачу квартир, придбаних для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції із спільної власності територіальних громад сіл, селища Гощанського району у комунальну власність Бабинської та Горбаківської сільських рад.
№73 Про депутатський запит депутата районної ради Супрунця Л.В.
№74 Про погодження умов договорів оренди нерухомого майна
№75 Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Гощанського району у комунальну власність Малятинської сільської ради водонапірної башти
№76 Про звернення депутатів Гощанської районної ради до ГУНП в Рівненській області та Острозького відділу ГУНП в Рівненській області, щодо врегулювання ситуації з дотримання правил дозвільної системи жителям району
№77 Про підготовку програми розвитку духовності та підтримки релігійних громад району
№78 Про звіт голови райдержадміністрації про виконання делегованих повноважень.

Протокол сесії